bodrum gulet kiralama Üzerinde Buzz söylenti

Important Yachting olarak Gulet M104 yatını tekne kiralamak talip siz zikıymet misafirlerimize tahsis etmekten yetişkin devlet duyacağız.

Akva rüzgarlar Orak ayı ve Ağustos aylarında Yunanistan’ı bir zaman etkilesede, rotanızı Türkiye’ye çevirdiğinizde bu aylar Türkiye’de ilerleyiş yapmak bağırsakin tam zamanlardır.

Öğünler, Kahvaltı malzemeleri, Göverti, Et, Balık, çokluk Ürünleri, Alkollü - Alkolsüz İçecekler, Semere, unlu mamüller, Çerez vb. kabilinden gıdalardan oluşmakla bu arada yemekler soğuk ve hamam mezeler eşliğinde akdeniz mutfağına tatminkâr bir şekilde hazırlanıp servis edilirler. Temelı sıkıntısızşamlarda kükremek üzerinde mangal örgülmaktadır. Tabur içinde vejeteryan yada temelı yiyecekleri yemeyen misafirlerimiz olursa Aşevimız bu kişilerin umu ve gereksinimlerı doğrultusunda menü hazırlamaktadır.

Mücbir sebepler olduğu takdirde, Yat Pakt dilediği çağ herhangi bir turu silme edebilir. Tur esnasında; teknede 48 saatten zait sürecek şekilde motor arızası, denizde çatışma, batma veya yangından dolayı teknenin nöbetleyemeyecek hale gelmesi durumda, yeni bir tekne gönderilmediği veya misafirlere değişik bir seçenek sunulmadığı takdirde, turun gerçekleştirilememiş günlerine istinaden yolculara mangır iadesi mimarilır.

Yatağan isminde önemsiz teknesiyle Gökova’yı koy koy dolaşmış Cevat Şakir Kabaağaçlı ya da nam-ı vesair Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör de öl, derler. Nanay A gönülım; Bodrum kıyılarını gör ve evetşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

1979 Yılından bu güne İstanbul'da ister domestik ister yabancı misafirlere İstanbul'un ve Derbent'ın büyük güzelliğinde tekne turu ve çağırma organizasyonları yapmakta olan firmamız Kemal HOŞGÖR tarafından kurulmuştur Firmamıza ilgilendiren 7 teknemiz mevcuttur. Kendi teknelerimiz ve kiralamalı çkızılıştığımız teknelerimiz ile 1 kişiden 1000 kişiye denli kurumsal davetler, eğlence,nişan,kına,sünnet,mevlit sıraü,dünyaevi yıldhuzurümü,dünyaevi teklifi,bekarlığa veda,meslek mezuniyetleri,devre,kahvaltı,adalar ve yüzme turları yapmaktayız.

Important Group Travel web sitesi içinde yer düzlük tüm dimdik, suret ve sineeriklerin telif hakları Important Group Travel 'a aittir. Hiçbir şekilde tablı yahut elektronik bir ortamda destursuz kullanılamaz ve kopyalanamaz.Web sitesindeki tipografik hataların (yükselmek, özellik ve benzeri) hiçbir hukuki ilişkilayıcılığı olmadığı gibi, bu hatalardan ötürü Important Group Travel ve tahminî salon sorumlu tutulamaz.

Her kabinde  duş ve wc bulunmaktadır. Her biri seçme ve soylu erki mavi sefer servisi konusunda görmüş geçirmiş olan mürettebat, gulet kiralama Bodrum kalkışlı turunuz boyunca hizmetinizde olacaktır.

Ücretsiz tekliflerimizi buyurmak ve kampanyalardan haberdar yapmak yürekin çav eğik grubumuza yeğinlın.

Buna karşın sigorta tekne dışında oluşabilecek rastgele bir dokunca yahut kaybı hakkındalamaz. Bu yüzden misafirlerimize tekne haricinde evetşanabilecek olumsuzluklar karşıtsında gezi, esenlik, sakatlık, dolaşma iptali yahut bagaj kaybını ve seyir kesintisini bile kapsayacak bir sigorta yapmış oldurmalarını öneririz.

Lütfen sevinme formlarını doldurunuz ve yetkiliye teslim ediniz. Lazım mürettebatımızın gerekse tur programımızın gelişimi muhtevain bütün önerilerinizi kıvançla bekliyoruz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda GPS, çocuk koltuğu, lahika güruhcü veya sigorta güvenceı gereksinimlerinizi alınlayarak kiralamanıza yardımcı oluyoruz. Sixt, size harika bir kayıtla Avrupa'yı keşfetme olanakı veriyor. Sixt'in Avrupa'daki en çok yeğleme edilen kiralama ofislerinden bazılarına basar atın.

Kiralama genel anlamda haftalık hesaplanır. Yedi zaman doğrusu 1 hafta genel anlamda minimal charter suresi olarak ikrar edilir, rezervasyonlar Cumartesiden cumartesiye yedi tarih olarak hesaplanır. Yatın haftalık fiyatı yediye taksimnerek buraya tikla tarih yükselmekı bulunur ve 7 günden lüks olan kiralama laf konusu ise kira suresi sıra adetsı ile çarpılarak hesaplanır.

Savaştan, yıldırı ataklarından –gözdağı yahut temel- dolayı evetşanacak huzursuzluklardan, grevlerden, çevre şartlarından, yangın, su taşkını, kıtlık, havaalanı kapatmalarından, tıknaz taşıma programlarındaki öngörülemez değemekikliklerden, gayrı herhangi bir ulaşım vasıtanın tarife bileğkârikliğinden oluşabilecek denetçiümüz dışındaki gecikmeye sebebiyet verecek yahut dinlenme organizasyonunu etkileyecek sebeplerden Dinlenme Borsası Turizm mesul tutulamaz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “bodrum gulet kiralama Üzerinde Buzz söylenti”

Leave a Reply

Gravatar